Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
LJO2020
lasi tālāk

Junioru skvoša sezona atklāta

Ar skvoša un fiziskajiem treniņiem, kā arī citām aktivitātēm 25. augustā Ķekavā, Zanzibārā notika Latvijas Skvoša federācijas organzēta junioru skvoša sezonas atklāšana.

Pasākumā piedalījās dažāda vecuma juniori no Jelgavas, Pļaviņām un Rīgas, kā arī federācijas valdes locekļi, kuri vadīja nodarbības junioriem. Pēc skvoša un fiziskajiem treniņiem tika izspēlēts miniturnīrs. Par uzvarētāju junioru grupā kļuva pļaviņieties Jānis Smilgājs, kurš finālmačā pārspēja jelgavnieku Tomu Gelmani, savukārt Augusts Ūbelis ka viens no pieaugušo reitinga līderiem spēlēja nelielā grupā ar valdes locekļiem, kurā arī uzvarēja.

Pēc iestiprināšanās jauniešiem un citiem skvoša aktīvistiem bija iespēja pakustināt pelēkās smadzeņu šūniņas, klausoties biohakinga kustības Latvijā dibinātāja Kaspara Vendeļa ieteikumos, kā uzlabot savu sniegumu ceļā uz izvēlēto mērķi - procesu, sava organisma veiktspēju, pašsajūtu jeb kā sasniegt "Top performanci". Savukārt, Kaspars Vendelis tiks gaidīts skvoša turnīros ar LSF dāvināti LSF oficiālā atbalstītāja "Oliver" raketi.

Jaunieši tika informēti arī par sezonā gaidāmajiem turnīriem. LSF drīzumā publicēs sezonas sacensību kalendāru gan junioriem, gan pieaugušajiem. Īpašs notikums junioriem būs Eiropas Skvoša federācijas reitinga turnīrs Rīgā, kas notiks 2020. gada 8.-10. maijā. ESF turnīrs junioriem Latvija notiks pirmo reizi, tādēļ no junioriem un treneriem nākamā sezona prasīs "top performanci".

 

Pasākuma norisi finansē Latvijas Skvoša federācija ar programmas Valsts sportam atbalstu. 


Baiba Lulle

25.08.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.