Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
Svarīgs ziņojums

Lūdzam spēlētājus pārbaudīt sava profila datus. Lai to izdarītu, jāspiež pogu <Autorizēties><Aizmirsās parole?> Tad jānorāda e-pastu uz kuru sūtīt jauno paroli. Ja sistēmā būs šāds e-pasts, uz to tiks nosūtīta ziņa. Saņemot e-pastu jārīkojas, kā norādīts tajā. Citādi rakstiet uz play@squash.lv norādot vēlmi aktualizēt profila datus.

Atbalstītāji
Ziņas
Latvijas Skvoša Federācijas Kausa 1.posms

publicēja:Ēriks Tikaiže

Tiek izsludināta pieteikšanās Latvijas Skvoša Federācijas Kausa 1.posmam. 


I. Mackevičai būtisks kāpums profesionāļu skvoša reitingā, izaugsmi turpinās ASV

publicēja:Baiba Lulle

Latvijas un Baltijas vienīgā profesionālā skvošiste Ineta Mackeviča aizvadīto gadu noslēgusi ar būtisku kāpumu PSA (Profesionālās skvoša asociācijas) reitingā, sasniedzot karjeras augstāko pozīciju – 43. vietu.


Reitinga skvošvakaru turnīri Rīgā notiks mēneša 3., Jelgavā – pēdējā nedēļā

publicēja:Baiba Lulle

Latvijas Skvoša federācijas valde atbalstījusi aizvadītā gada nogalē aizsākto reitinga skvošvakaru turnīru turpināšanu līdzšinējā formātā.

 


Pirmo reizi sacentīsies Latvijas un Lietuvas skvoša izlases

publicēja:Baiba Lulle

22. janvārī Rīgā pirmo reizi tiks notiks Latvijas un Lietuvas pieaugušo izlašu sacensības skvošā “Baltic team challenge”.

 


Plāno aktivizēt skvošu ar sacensību dažādību un spēlētāju licenču atcelšanu līdz jūlijam

publicēja:Baiba Lulle

Lai atjaunoto skvoša spēlētāju aktivitāti pirmskrīzes līmenī un turpinoties ārkārtas situācijai un neziņai par to, vai būs iespējams visu gadu sportot un rīkot sacensības, Latvijas skvoša federācijas valde nolēmusi līdz 2022. gada jūlijam atcelt spēlētāju licenču maksu.