Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
Svarīgs ziņojums

Lūdzam spēlētājus pārbaudīt sava profila datus. Lai to izdarītu, jāspiež pogu <Autorizēties><Aizmirsās parole?> Tad jānorāda e-pastu uz kuru sūtīt jauno paroli. Ja sistēmā būs šāds e-pasts, uz to tiks nosūtīta ziņa. Saņemot e-pastu jārīkojas, kā norādīts tajā. Citādi rakstiet uz play@squash.lv norādot vēlmi aktualizēt profila datus.

Atbalstītāji
Ziņas
Atsākas skvoša sacensības, publiskots 2020/ 2021. gada sezonas kalendārs

publicēja:Baiba Lulle

Pēc nepilnu četru mēnešu pārtraukuma saistībā ar valstī noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežojumiem atsākušās skvoša reitinga sacensības. Daļa nenotikušo turnīru pārcelti uz citu laiku, daļa atcelti.


Sieviešu Grand Prix elitē uzvar Allas, W2 - Gasperoviča

publicēja:Baiba Lulle

4. jūlijā notikušajā Latvijas Grand Prix finālā sievietēm elites grupā uzvarēja Igaunijas čempione Alisa Allas, savukārt W2 grupā - pļaviņiete Lana Gasperoviča.


Ģimeņu komandu turnīrs - 1. augustā! Piesakies!

publicēja:Baiba Lulle

Dalībnieki: Komandā divi dalībnieki: vecāks - bērns/ mazbērns; brāļi - māsas, laulātie, brālēni - māsīcas.

*Ja komandā ir vairāk par diviem spēlētājiem, var mainīt spēlētāju sastāvu. Ģimene ar trīs un vairāk spēlētājiem var veidot divas komandas.


Dāmu Latvijas Grand Prix fināls - 4. jūlijā F1

publicēja:Baiba Lulle

Dažāda līmeņa spēlētājas aicinātas pieteikties Latvijas Grand Prix finālam, kas notiks 4. jūlijā sporta klubā F1, Rīgā, Stirnu ielā 10.

Grafiki: 

https://rankedin.com/en/tournament/2273/latvijas-grand-prix-finals?fbclid=IwAR3_L3tnh0NpP1veA2YlyI93moFxSos5g2IKnsD8FMUpEc1AdJEjURPkQZ

Precīzākus katras sākuma laikus skatamies pie "timetable" un esam drusku laicīgāk :)

https://rankedin.com/en/tournament/2273/latvijas-grand-prix-finals?fbclid=IwAR3_L3tnh0NpP1veA2YlyI93moFxSos5g2IKnsD8FMUpEc1AdJEjURPkQZI


Saulgriežu kauss

publicēja:Ēriks Tikaiže

Rīgas skvoša spēlētāju klubs organizē handikapu turnīru “Saulgriežu kauss”. Turnīrs notiks 20. jūnijā (sestdiena).