Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
Svarīgs ziņojums

Lūdzam spēlētājus pārbaudīt sava profila datus. Lai to izdarītu, jāspiež pogu <Autorizēties><Aizmirsās parole?> Tad jānorāda e-pastu uz kuru sūtīt jauno paroli. Ja sistēmā būs šāds e-pasts, uz to tiks nosūtīta ziņa. Saņemot e-pastu jārīkojas, kā norādīts tajā. Citādi rakstiet uz play@squash.lv norādot vēlmi aktualizēt profila datus.

Atbalstītāji
Ziņas
Latvijas čempionāts senioriem un junioriem atcelts

publicēja:Baiba Lulle

Sakarā ar valstī noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežojumiem un ārkārtas situāciju, 2021. gada 19. Latvijas čempionāts senioriem un junioriem tiek atcelts. 


Aicina pieteikties 19. Latvijas čempionātam skvošā seniorus, čempionāts junioriem atcelts

publicēja:Baiba Lulle

19. Latvijas senioru čempionāts notiks 23. oktobrī, diemžēl, epidemioloģisko ierobežojumu dēļ junioru čempionāts šajā datumā nevarēs notikt un tiek atcelts.


Skvošā valsts čempiones titulu aizstāv Baiba Lulle, vīriešiem pirmo reizi uzvar Kārlis Pekstiņš  

publicēja:Baiba Lulle

Latvijas čempionātā skvošā pirmo reizi čempiona titulu izcīnījis rīdzinieks, skvoša treneris Kārlis Pekstiņš, savukārt, sievietēm čempiones titulu aizstāvējusi un par trīskārtēju čempioni kļuvusi skvoša trenere Baiba Lulle.  


Latvijas čempionāta krekli

publicēja:Baiba Lulle

Vēl var ne tikai pieteikties 18. Latvijas čempionātam skvošā, bet arī pasūtīt īpašā dizaina čempionāta kreklus ar savu vārdu, uzvārdu vai citu paša izvēlētu uzrakstu.