Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Oliver Ziemas turnīrā junioriem uzvar Ūbelis, Melka, Simulmans, Vītola

Oliver Ziemas turnīrs junioriem elites grupās noslēdzies klasiski ar jelgavnieka Augusta Ūbeļa un pērnavietes Eveli Melkas uzvarām zēnu un meiteņu U19 grupās, kā arī abu finālmaču arī BU19 grupā.

 

BU19 grupā 3. vieta jelgavniekam Lukasam Kančam, kurš piecos geimos pārspēja jelgavnieku Tomu Gelmani. Meitenēm kārtējo reizi viss pjedestāls igaunietēm - 2. vieta Regīnai Reimā no Valgas, 3. Laurai Lisai Lillelehtai no Pērnavas. Lai arī GU19 grupā abas jelgavnieces Laura Badūne un Una Ulmane tikai ar minimālo punktu starpību un geimu starpību piekāpās otrās vietas ieguvējai, šoreiz vēl spēcīgās igaunietes neizdevās pārspēt, neraugoties uz visu triju uzvarētāju spēlēšanu arī zēnu grupā.

 

BU13 grupā, kurā spēlēja arī vecāki zēni - iesācēji, uzvaras laurus plūca Kaspars Simulmans no Tallinas, otrais - Ēriks Strods, kuram šīs bija pirmās sacensības, trešais - Ernests Rūdolfs Rijnieks no Madonas.

 

U11 grupā sīvā mačā no iedzīnējas pozīcijām atspēlēties spēja un pelnītu uzvaru guva Pļaviņu spēlētāja Anita Vītola, finālā pārspējot tallinieti Lukasu Presu. Trešais Lukasa kolēģis no Tallinas Oskars Talts.

 

Igaunijas komandas trenerim un menedžerim Andri Taltam veicot turnīra lielās balvas - Oliver skvoša raketes izlozi laimīgā loze krita Eveli Melkai.

 

Citi uzvarētāji balās saņēma turnīra atbalstītāja Oliver sarūpētās balvas. Par spēku atjaunošanu pēc sacensībām parūpējās AS "Tukuma piens" (baltais.lv). Sacensības atbalsta arī Latvijas Skvoša federācija ar programmas "Valsts sportam" starpniecību, tās organizēja Jelgavas skvoša klubs.

 

Turnīrā piedalījās 32 spēlētāji no Latvijas un Igaunijas.

 

Rezultāti tiks ieskaitīti Latvijas Skvoša federācijas junioru reitingā.

Rezultāti: https://rankedin.com/en/tournament/1605/oliver-ziemas-turnirs-junioriem

 

Jau ziņots, ka 31. janvārī un 1. februārī norisinājās Oliver Ziemas turnīrs pieaugušajiem, kurā elites grupā uzvarēja madoniete Liene Rieba un profesionālais spēlētājs no Ēģiptes Tahers Shehata. 


Baiba Lulle

16.02.2020

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.