Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

4. martā Rīgā notiks 2. Baltijas skvoša izlašu komandturnīrs

Sestdien, 4. martā Rīgā notiks otrais Baltijas skvoša izlašu komandturnīrs “Baltic team challenge”.

 

Katru valsti pārstāv pieci vīrieši un trīs sievietes. Latvijas izlases rindās būs gan Latvijas čempioni un čempiones, gan citi izlases spēlētāji. Lai gūtu pieredzi, Latvijas pieaugušo izlasē startēs arī juniori, kuru savstarpējās spēles ar Lietuvas un Igaunijas jauniešiem tika atceltas, kaimiņvalstīm nespējot nokomplektēt pienācīgu pretsparu mūsu jaunajiem spēlētājiem.

 

Latvijas izlasi pārstāvēs Andrejs Sautins, Jānis Plūme, Aivars Lucijanovs, Lukass Kančs, Ēriks Strods, dāmām Baiba Lulle, Sonora Liepa un Laura Gaigala. Šādā secībā spēlētāji sarindoti pēc Latvijas Skvoša federācijas reitinga un attiecīgi pirmais reitinga spēlētājs spēlēs ar pirmo reitingā esošo spēlētāju no Lietuvas un Igaunijas, otrais ar otro utt. Uzvarētājvalsts tiks noteikta, summējot visu spēļu rezultātus.

 

Spēcīgu sastāvu ar valsts čempioniem un pieredzējušiem spēlētājiem, tostarp Eiropas turnīros, nokomplektējusi Igaunija. Lietuvas izlases rindās būs visas viņu spēcīgākās dāmas, bet no vīriešu TOP-seši būs tikai vicečempions Martinas Pempe, bet nevarēs piedalīties Lietuvas čempions Mantas Kočūnas, kā arī 3., 4., 5. 6. numuri reitingā.

 

Pirmais “Baltic team challenge” notika pērn, bet tajā nevarēja piedalīties Igaunijas spēlētāji. Latvijas un Lietuvas duelī pārliecinoši uzvarēja Latvijas izlase. Dāmu sastāvs pērn bija identisks, bet vīriešiem uzvaru kaldināt palīdzēja Artūrs Zaicevs, Gunārs Priževoits, Augusts Ūbelis, Ēriks Kundziņš, Haralds Saltons, Jānis Bogušs.

 

Sacensības notiks sporta klubā “F1” Rīgā no pl. 12. Līdzjutēji laipni aicināti!

 

Rezultātiem var sekot līdzi vietnē https://rankedin.com/en/teamleague/514/baltic-team-challenge-2023


Aivars Dziļums

02.03.2023

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.