Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Baltijas junioru skvošā pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu

8. decembrī Rīgā notiks Baltijas junioru turnīra (BJT) skvošā 2. posms, kurš pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu - ap 50 spēlētājus no Latvijas, Igaunijas un Krievijas. Lietuvā junioru skvošs vēl tikai sāk attīstīties, un, cerams, jaunie Lietuvas spēlētāji turnīram piebiedrosies nākamgad.

Viskuplākais dalībnieku skaits ir no Jelgavas (15 spēlētāji) un Pļaviņām (11 spēlētāji). Pārstāvēta būs arī Rīga, Madona, Skrīveri, Tallina, Pērnava, Tartu, Valga, kā arī Krievijas galvaspilsēta Maskava.

Pirmais BJT posms notika šā gada 17. martā. Tajā par junioru čempioniem kļuva ķekavnieks Jānis Plūme un pērnaviete Eveli Melka. E. Melka, kura gada laikā uzrādījusi būtiski izaugsmi, arī šogad cer aizstāvēt labākās Baltijas spēlētājas titulu un pacīnīties par medaļām arī zēnu grupā. Tā jā J. Plūme ir pārsniedzis junioru vecumu, zēniem būs jauns Baltijas junioru čempions. Čempionu tituli tiek izcīnīti zēnu un meiteņu U19 grupās.

BJT skvošā organizē Latvijas Skvoša Federācija (LSF) ar Rīgas Domes (Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta) atbalstu. Sacensības notiks no pl. 10 līdz apmēram pl.17 lielākajā Baltijas skvoša centrā - Pepsi centrā, Uzvaras bulvārī 10, Rīgā.

LSF viens no mērķiem ir veicināt bērnu un jauniešu skvoša attīstību, tostarp, organizējot un atbalstot dažāda mēroga sacensības. Pirms pāris gadiem aizsāktais Baltijas junioru turnīrs Rīgā ir vienīgais junioru turnīrs Baltijā, kurš pulcē jaunos skvošistus ne tikai no Latvijas, bet arī no kaimiņvalstīm.

Sacensību grafiki un rezultāti: https://rankedin.com/en/tournament/1213/baltic-junior-squash-tournament


Baiba Lulle

05.12.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.