Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
Svarīgs ziņojums

Lūdzam spēlētājus pārbaudīt sava profila datus. Lai to izdarītu, jāspiež pogu <Autorizēties><Aizmirsās parole?> Tad jānorāda e-pastu uz kuru sūtīt jauno paroli. Ja sistēmā būs šāds e-pasts, uz to tiks nosūtīta ziņa. Saņemot e-pastu jārīkojas, kā norādīts tajā. Citādi rakstiet uz play@squash.lv norādot vēlmi aktualizēt profila datus.

Atbalstītāji
Ziņas
Jaunatnes olimpiādes čempioni - Ūbelis un Esiņa, visvairāk medaļas Jelgavai

publicēja:Baiba Lulle

Par Latvijas jaunatnes olimpiādes uzvarētāju skvošā jaunietēm kļuvusi Latvijas junioru čempione, pļaviņiete Anna Esiņa, jauniešiem - jelgavnieks un junioru reitinga līderis Augusts Ūbelis. Abi apliecināja savu favorītu statusu, visās piecās spēlēs nezaudējot ne geimu.

 


11. Latvijas Amatieru Kauss Skvošā 2019, 2.posms

publicēja:Ēriks Tikaiže

2019.gada 07.jūlijā (svētdien), plkst. 9:00; Pepsi Centrs, Uzvaras bulvāris 10, Rīga, Latvija. 
Pieteikšanās - līdz 05.07.2019. (piektdien).


Sāksies skvoša sacensības Latvijas Jaunatnes Olimpiādē

publicēja:Baiba Lulle

Sacensībām skvošā pieteikti 11 zēni - pa trīs no Jelgavas, Jelgavas novada un Pļaviņām, pa vienam no Rīgas un Kokneses. No astoņām meitenēm trīs pārstāvēs Jelgavu, divas - Jelgavas novadu, pa vienai - Ozolniekus, Pļaviņas un Rīgu.


Apstiprināti noteikumi finansējuma piešķiršanai junioru treniņiem

publicēja:Ēriks Tikaiže

Ņemot vērā, Latvijas Skvoša federācijas stratēģiskās prioritātes, Valde nolēma apstiprināt noteikumus Nr.1705/2019 finansējuma piešķiršanai sporta Organizācijām, kas trenē juniorus skvošā.