Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
LJO2020
lasi tālāk

Tiek izsludināta pieteikšanās uz 17.Latvijas čempionātu skvošā

Latvijas Skvoša federācija (LSF) paziņo, ka ir sākusies spēlētāju pieteikumu pieņemšana dalībai 17.Latvijas čempionātā skvošā (Čempionāts), kas norisināsies 2019.gada 09.-10.novembrī PEPSI CENTRĀ, Uzvaras bulvārī 10, Rīgā.

Latvijas Skvoša federācija (LSF) paziņo, ka ir sākusies spēlētāju pieteikumu pieņemšana dalībai 17.Latvijas čempionātā skvošā (Čempionāts), kas norisināsies 2019.gada 09.-10.novembrī PEPSI CENTRĀ, Uzvaras bulvārī 10, Rīgā.

Balvas čempionāta uzvarētājiem nodrošinās Latvijas Skvoša federācija un LSF atbalstītāji Squash Shop (http://squashop.lv), SIA BEGRUPA (www.besport.lv) ar Oliver zīmolu un SIA SOLEPHARM (http://www.solepharm.com/lv) un SIA Lotos Pharma (http://www.lotos-pharma.com/lv/)

Organizatori

Latvijas čempionātu skvošā organizē Latvijas Skvoša Federācija ar valsts budžeta līdzekļu līdzfinansējumu un privāto atbalstītāju atbalstu.

Čempionāta direktors ir Ivars Bērziņš, LSF valdes loceklis.

Čempionāta nolikums

Čempionāta nolikums pieejams šeit: https://bit.ly/32u1BTI

Čempionāta spēlētāju klases: “Vīrieši Open” - tiek noteikts valsts čempions, “Sievietes Open” - tiek noteikta valsts čempione, “Vīrieši M2” un “Sievietes W2”.

Pieteikuma iesniegšanas termiņš:

2019.gada 31.oktobris (ieskaitot)

Dalības maksa:

Junioriem un juniorēm:

EUR 10– maksājot līdz 2019.gada 31.oktobrim (ieskaitot),

EUR 15– maksājot no 2019.gada 01.novembra līdz 05.novembrim (ieskaitot).

Vīriešiem un sievietēm:

EUR 20 – maksājot līdz 2019.gada 31.oktobrim (ieskaitot),

EUR 30 – maksājot no 2019.gada 01.novembra līdz 05.novembrim (ieskaitot).

Dalības maksa NEIEKĻAUJ Čempionāta kreklu un dalību sportistu vakariņas.

Sportistu vakariņas:

Latvijas čempionāta skvoša ietvaros 2019.gada 09.novembrī 19:00 plānotas sportistu vakariņas, kurās uzstāsies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas profesore, Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijas priekšsēdētāja, sertificēta 

psiholoģe Žermēna Vazne, runājot par sekojošiem, aktuāliem jautājumiem:

 

  1. Spriedzes un stresa ietekme uz sportistu darbības efektivitāti, psiholoģiskās metodes pirms un sacensību spriedzes regulācijai.
  2. Vecāku un treneru loma junioru vecuma sportistu ilgtermiņa panākumu veicināšanā.

Dalības maksa sportistu vakariņās: 15 EUR

Čempionāta krekli

LSF nodrošina iespēju Čempionāta dalībniekiem saņemt augstas kvalitātes speciāla dizaina 17.Latvijas čempionāta kreklu, ar spēlētāja izvēlēta vārda uzdruku un ar atbalstītāju logo.

Maksa par čempionāta kreklu dalībniekiem: 18 EUR

Maksas par čempionāta kreklu dalībniekiem termiņs: 2019.gada 31.oktobris (ieskaitot)

LSF spēlētāja licence:

Lai piedalītos 17.Latvijas Skvoša čempionātā, ir jābūt spēkā esošai LSF spēlētāja licencei, spēkā esošo licenču derīguma termiņus spēlētāji var apskatīt katram spēlētājam ielogojoties www.squash.lv personīgajā profilā. Spēlētāju licenču maksājumu veicami uz LSF kontu, kas minēts zemāk. Junioriem un juniorēm licences nav nepieciešamas.

Pieteikšanās kārtība:

Pieteikšanās Čempionātam aizpildot tiešsaistes anketu: https://bit.ly/2OTU3Ga un veicot dalības maksas, maksas par Čempionāta kreklu (pēc izvēles) un sportistu vakariņām (pēc izvēles) samaksu uz anketā norādīto LSF kontu:

Biedrība "Latvijas Skvoša federācija"

Juridiskā adrese: Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Vienotais reģ. Nr. 40008041308
Norēķinu konts: LV03HABA0551016849542

Banka: AS "Swedbank", HABALV22

Dalībniekam Čempionāta krekls tiek garantēts tikai tad, ja pieteikums ir viekts noteiktajā pieteikumu pieņemšanas termiņā, t.i., līdz 2019.gada 31.oktobrim (ieskaitot).

LSF atbalstītāji:

Latvijas Sporta Federāciju Padome (https://lsfp.lv/), Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija (https://www.izm.gov.lv/lv/), SIA “ENERGOREMONTS RĪGA” (https://www.err.lv/), SIA "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija" (http://www.abtechnology.lv/lv), SIA “OK BŪVMATERIĀLI” (http://www.okbuv.lv/), SIA BEGRUPA (www.besport.lv) ar Oliver zīmolu, Squash Shop (http://squashop.lv), SIA “XCORE” (http://www.pepsicentrs.lv/).

Čempionāta atbalstītāji uz ziņas publikācijas datumu:

Latvijas Sporta Federāciju Padome (https://lsfp.lv/), Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija (https://www.izm.gov.lv/lv/), SIA “XCORE” (http://www.pepsicentrs.lv/), SIA "Poligrāfijas grupa Mūkusala" (http://www.pgm.lv/), SIA “Cido grupa” (http://www.mangali.lv/), SIA BEGRUPA (www.besport.lv) ar Oliver zīmolu, Squash Shop (http://squashop.lv), reklāmas aģentūra PROMOTER (www.promoter.lv), SIA SOLEPHARM (http://www.solepharm.com/lv), SIA LOTOS PHARMA (http://www.lotos-pharma.com/lv/).

 


Māris Macijevskis

29.10.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.