Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Latvijas Skvoša federācija turpina sadarbību ar atbalstītāju Squash Shop

Ilggadējais Latvijas Skvoša federācijas (LSF) sadarbības partneris Squash Shop 2019. un 2020. gadā turpinās atbalstīt Latvijas Skvoša federāciju.

Squash Shop būs galvenais balvu nodrošinātājs Latvijas čempionātā skvošā visu spēlētāju līmeņiem un LSF kausos, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošinās federācijai skvoša inventāra iegādi par īpašām cenām.

LSF pateicas Sergejam Sidorovam par atbalstu un augstu novērtē izveidojušos sadarbību ar Squash Shop.

Squash Shop vadītājs un īpašnieks Sergejs Sidorovs, kas pats arī ir skvoša entuziasts, sparinga partneris un spēlētājs, norāda, ka sniegtais atbalsts turpinās stiprināt Squash Shop un Latvijas Skvoša federācijas vēsturisko sadarbību, kas arī ir daļa no Squash Shop ilgtermiņa stratēģijas atbalstīt skvošu un skvoša spēlētājus visos līmeņos.

LSF ir LR normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā atzīta skvoša sporta federācija, kuras darbību koordinē Latvijas Sporta federāciju padome un kura saņem atbalstu no valsts budžeta apakšprogrammas „Sporta federācijas un sporta pasākumi” paredzētiem finanšu līdzekļiem. LSF galvenie uzdevumi ir popularizēt skvošu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, veicināt un atbalstīt bērnu un jauniešu iesaistīšanu skvošā, organizēt dažāda līmeņa visu vecuma grupu un līmeņu skvoša sacensības, veicināt skvoša tiesnešu un treneru kvalifikācijas celšanu un sertifikāciju.
 
Squash Shop (http://squashop.lv) jau vairāk kā 5 gadus nodarbojas ar skvoša inventāra un preču tirdzniecību un ir lielākais skvoša piederumu veikals Latvijā, piedāvājot Dunlop, Harrow, Karakal, Head, Technifibre u.c. zīmolu preces. Veikala sortimentā ir raketes, bumbas un sporta apģērbs skvošam, apavi, zeķes uc. Squash Shop piedāvā arī preces tenisam, badmintonam, galda tenisam (ping-pong) un krosmintonam.

 


Ēriks Tikaiže

28.05.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.