Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

SIA OK BŪVMATERIĀLI atbalsts Latvijas Skvoša federācijai

 

SIA OK Būvmateriāli, sniedzot finansiālu atbalstu 2019./2020.gada skvoša sezonai, ir kļuvusi par Latvijas Skvoša federācijas (LSF) sadarbības partneri.

 

SIA OK Būvmateriāli, sniedzot finansiālu atbalstu 2019./2020.gada skvoša sezonai, ir kļuvusi par Latvijas Skvoša federācijas (LSF) sadarbības partneri.

SIA OK Būvmateriāli jau vairāk kā 20 gadus veic celtniecības objektu apgādi. Sabiedrība, savas darbības laikā, ar profesionālu darbu un elastīgu pieeju ikvienai situācijai ir izpelnījusies klientu atzinību un uzticību.

SIA OK Būvmateriāli valdes priekšsēdētājs Ojārs Bite, būdams aktīvs skvoša spēlētājs, ir gandarīts par iespēju atbalstīt LSF, būt līdzās jaunu profesionāļu izaugsmē un atzīst, ka uzņēmējdarbībā līdzīgi kā sportā - galvenais ir neatlaidība un mērķtiecība.

LSF pateicas SIA OK Būvmateriāli par sniegto atbalstu un informē, ka tas tiks izmantots junioru skvoša attīstībai Latvijā, kā arī Latvijas deviņkārtējās čempiones skvošā Inetas Mackevičas karjeras attīstībai, kura, spēlējot skvošu starptautiskā līmenī, popularizē Latviju kā valsti, kā arī ar savu piemēru motivē juniorus sasniegumiem skvošā.

 


Maris Macijevskis

21.10.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.