Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
LJO2020
lasi tālāk

SIA BEGRUPA ar Oliver zīmolu kļūst par junioru skvoša atbalstītāju Latvijā

SIA BEGRUPA (BESPORT) un Latvijas Skvoša federācija (LSF) noslēguši līgumu par sadarbību junioru skvoša attīstībā Latvijā. BESPORT gada periodam sniegs atbalstu LSF, nodrošinot kopā 23 Oliver zīmola skvoša raketes un 96 Oliver zīmola skvoša bumbiņas. LSF savukārt saņemtās raketes nodos sporta organizācijām Jelgavā, Rīgā, Pļaviņās un Krāslavā, kas kopā regulāri trenē skvošā līdz 85 junioriem, ar mērķi papildus nodrošināt inventāru junioru treniņiem un sacensībām skvošā.

 

LSF pateicas SIA BEGRUPA valdes loceklim Tomam Preinbergam par atbalstu un augstu novērtē BESPORT lēmumu sniegt atbalstu junioru skvoša attīstībai Latvijā.

T. Preinbergs norāda, ka atbalsta sniegšana junioru skvoša attīstībai Latvijā ar Oliver zīmola produkciju saskan ar BESPORT vērtībām un vēlmi popularizēt un atbalstīt aktīvu un veselīgu dzīves veidu, savukārt uzņēmumam šī sadarbība ļaus iepazīstināt plašāku skvoša spēlētāju loku ar kvalitatīvo Oliver zīmola inventāru skvošam. Papildus šim atbalstam Oliver plāno atbalstīt individuāli arī atsevišķus uz izaugsmi orientētus jauniešus.

SIA BEGRUPA (www.besport.lv) pamatdarbība ir dažādu inovatīvu un aktīvā dzīvesveida preču un aprīkojuma mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība visā Baltijā. BESPORT ir izplatītājs vairākiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kurus vieno augsta kvalitāte un atbildība pret patērētājiem – Ashaway, kiddimoto, Krom Kendama, Oliver, Victor, u.c. BESPORT veikalā Matīsa ielā 44, Rīgā un interneta veikalā www.besport.lv pamata piedāvājumā pieejams rakešu sporta inventārs tenisam, badmintonam un skvošam, kā arī inovatīvas rotaļlietas un preces bērniem.

LSF ir LR normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā atzīta skvoša sporta federācija, kuras darbību koordinē Latvijas Sporta federāciju padome un kura saņem atbalstu no valsts budžeta apakšprogrammas „Sporta federācijas un sporta pasākumi” paredzētiem finanšu līdzekļiem. LSF galvenie uzdevumi ir popularizēt skvošu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, veicināt un atbalstīt bērnu un jauniešu iesaistīšanu skvošā, organizēt dažāda līmeņa visu vecuma grupu un līmeņu skvoša sacensības, veicināt skvoša tiesnešu un treneru kvalifikācijas celšanu un sertifikāciju.


Māris Macijevskis

07.08.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.