Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
LJO2020
lasi tālāk

Gaidāmi jaunumi 2019./2020. gada skvoša sezonā

Latvijas Skvoša federācija (LSF) ir sagatavojusi 2019./2020. gada sezonas sacensību un pasākumu kalendāru, kā arī ieviesusi korekcijas attiecībā uz spēlētāju licenču maksu un izlašu veidošanu. Jaunajā sezonā, lielākoties, turpināsies līdzšinējās aktivitātes un notiks jau ierastie turnīri, bet būs arī dažas jaunas iniciatīvas.

Tāpat kā iepriekšējā sezonā, turpināsies tādi TURNĪRI kā LSF kauss (5 posmi un fināls), Latvijas Grand Prix sievietēm (4 posmi), Real squash (3 posmi), Saulgriežu kauss (4 posmi), kā arī vienreizējie turnīri: Jelgavas atklātais čempionāts, Oliver Best of 5 ziemas turnīrs (abi vīriešiem, sievietēm, junioriem), Leone Mix, Ģimeņu komandturnīrs, Fitland līgas turnīri, kā arī gada lielākais starptautiskais turnīrs Riga cup. Jaunums būs Melnās piektdienas reitinga turnīrs, kurā limitēts spēlētāju skaits sacentīsies par pašu spēlētāju veidotu naudas balvu fondu.

Gada nozīmīgākās sacensības - LATVIJAS ČEMPIONĀTS plānots 9., 10. novembrī pamatturnīrs un 2020. gada 4., 5. aprīlī - junioriem un senioriem.

Kā nozīmīgākais jaunais pasākums LSF mērķu īstenošanā attiecībā uz junioru skvoša attīstīšanu minams Eiropas Skvoša federācijas (ESF) reitinga turnīrs LATVIAN JUNIOR OPEN, kas notiks Rīgā no 8. līdz 10. maijam. Jaunieši un treneri aicināti laicīgi gatavoties Latvijā pirmajam junioru ESF reitinga turnīram.

Sezonu JUNIORI varēs atklāt ar dalību Jelgavas atklātajā čempionātā junioriem 20. oktobrī. 1. decembrī plānots Baltijas junioru turnīrs, 25. janvārī - Oliver ziemas turnīrs. Lai veicinātu junioru izaugsmi, juniori arī turpmāk varēs startēt pieaugušo turnīros bez spēlētāja licences maksas.

Lai veicinātu spēlētāju gada LICENCES iegādi un regulārāku spēlēšanu turnīros, LSF valde nolēmusi paaugstināt vienreizējās licences maksu no patreizējiem 3 līdz 5 eiro no 2019.gada 01.septembra. Savukārt, lai sacensību apritē iesaistītu jaunus dalībniekus, spēlētāji, kuriem iepriekš nav bijusi spēlētāja licence viņu pirmajās reitinga sacensībās tiks atbrīvoti no vienreizējās licences maksas. Gada licences maksa tiek saglabāta līdzšinējā apmērā - 14 eiro.

LSF valde arī apstiprinājusi IZLAŠU NOLIKUMU, nosakot, ka tai kvalificējas pirmie seši spēlētāji LSF vīriešu reitingā, pirmās piecas spēlētājas sieviešu reitingā un pirmie divi juniori un juniores reitingā uz 2020. gada 1. februāri. Ja kāds no šiem spēlētājiem atsakās no dalības izlasē, vietu tajā iegūst nākamie stiprākie pēc reitinga. Mērķis ir motivēt labāko skvoša spēlētāju dalību LSF reitinga turnīros, kā arī nodrošināt, ka izlasē tiek atlasīti spēlētāji ar augstu motivāciju pārstāvēt valsti dažāda līmeņa sacensībās. LSF finansiālo iespēju robežās nodrošinās izlašu sagatavošanos pirms izlašu startiem.

Viss sacensību kalendārs 2019./2020. gada sezonai atrodams LSF mājaslapā - šeit


Baiba Lulle

30.08.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.