Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
LJO2020
lasi tālāk

Tiek izsludināta pieteikšanās uz 17. Latvijas čempionātu skvošā junioriem un senioriem

Latvijas Skvoša federācija (LSF) paziņo, ka ir sākusies spēlētāju pieteikumu pieņemšana dalībai 17. Latvijas čempionātā skvošā junioriem un senioriem (Čempionāts), kas notiks 2019. gada 13.-14. aprīlī. Kā ierasts, turnīrs norisināsies PEPSI CENTRĀ, Uzvaras bulvārī 10, Rīgā.

 
Ar Latvijas Tenisa savienības (LTS) atbalstu un pateicoties LTS prezidentam, Jura Savicka kungam, Čempionāta spēlētāju klašu “Juniori BU19”, “Juniores GU19” un pēc dalībnieku skaita vislielākajai grupai senioriem vīriešiem un sievietēm, pirmo vietu ieguvējiem balvā tiks nodrošināts ielūgums vienai personai uz Federāciju kausa (Fed Cup) Pasaules grupas 2. kārtas sacensībām pret Vācijas izlasi “Arēnā Rīga” 2019. gada 19. un 20. aprīlī.
 
Papildus LSF izlozēs vienu ielūgumu vienai personai uz Fed Cup “Arēnā Rīga” 2019. gada 19. un 20. aprīlī starp pirmajiem 20 Čempionāta dalībnieku pieteikumiem un pasniegs to Čempionāta apbalvošanas ceremonijā 14. aprīlī.
 
Organizatori
Latvijas čempionātu skvošā organizē Latvijas Skvoša Federācija (LSF) ar valsts budžeta līdzekļu līdzfinansējumu un privāto atbalstītāju atbalstu.
 
Turnīra direktors ir Ivars Bērziņš, LSF valdes loceklis.
 
Čempionāta nolikums
Čempionāta nolikums pieejams šeit.
 
Pieteikuma iesniegšanas termiņš
2019. gada 01. aprīlis (ieskaitot)
 
Dalības maksa
 
Junioriem
EUR 10 – maksājot līdz 2019. gada 01. aprīlim (ieskaitot),
EUR 15 – maksājot pēc 2019. gada 01. aprīļa līdz 10. aprīlim (ieskaitot).
 
Senioriem
EUR 20 – maksājot līdz 2019. gada 01. aprīlim (ieskaitot),
EUR 30 – maksājot pēc 2019. gada 01. aprīļa līdz 10. aprīlim (ieskaitot).
 
Dalības maksa neiekļauj Čempionāta kreklu.
 
LSF spēlētāja licence
Lai piedalītos 17. Latvijas Skvoša čempionātā, ir jābūt spēkā esošai LSF spēlētāja licencei, spēkā esošo licenču derīguma termiņus var apskatīt šeit: http://www.squash.lv/lv/speletaji/index.html
Junioriem un juniorēm licences nav nepieciešamas.
 
Čempionāta krekli
LSF nodrošina iespēju Čempionāta dalībniekiem saņemt augstas kvalitātes speciāla dizaina 17. Latvijas čempionāta kreklu, ar spēlētāja izvēlēta vārda uzdruku un ar atbalstītāju logo.
 
Maksa par čempionāta kreklu dalībniekiem: 18 EUR
Maksas par čempionāta kreklu dalībniekiem termiņs: 2019. gada 01. aprīlis (ieskaitot)
 
Pieteikšanās kārtība
Ievērojot noteiktos pieteikuma iesniegšanas un dalības apmaksas termiņus, ar bankas pārskaitījumu jāapmaksā dalības maksa par dalību katrā izvēlētajā spēlētāju klasē un maksa par Čempionāta kreklu (pēc izvēles) uz LSF bankas kontu:
 
Biedrība "Latvijas Skvoša federācija"
Juridiskā adrese: Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Vienotais reģ. Nr. 40008041308
Norēķinu konts: LV03HABA0551016849542
Banka: AS "Swedbank", HABALV22
 
Maksājuma informācijā nepieciešams norādīt sekojošo:
1) vārds, uzvārds (tikai ja maksājumu par dalībnieku veic trešā persona),
2) dzimšanas datums un gads,
3) spēlētāju klase vai klases, kurā spēlētājs vēlas piedalīties,
4) T-krekla izmērs un uz T-krekla uzdrukājamais vārds (ja tiek pasūtīts)
 
Dalībniekam Čempionāta krekls tiek garantēts tikai tad, ja pieteikums ir veikts noteiktajā pieteikumu pieņemšanas termiņā, t.i., līdz 2019. gada 01. aprīlim (ieskaitot).
 
LSF atbalstītāji 
Latvijas Sporta Federāciju Padome (https://lsfp.lv/), Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija (https://www.izm.gov.lv/lv/), SIA “ENERGOREMONTS RĪGA” (https://www.err.lv/), SIA "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija" (http://www.abtechnology.lv/lv) , SIA “XCORE” (http://www.pepsicentrs.lv/).
 
Čempionāta atbalstītāji ziņas publicēšanas datumā 
Latvijas Sporta Federāciju Padome (https://lsfp.lv/), Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija (https://www.izm.gov.lv/lv/), SIA “ENERGOREMONTS RĪGA” (https://www.err.lv/), SIA “XCORE” (http://www.pepsicentrs.lv/), SIA "Poligrāfijas grupa Mūkusala" (http://www.pgm.lv/), Latvijas Tenisa savienība (https://lts.lv/), SIA “Cido grupa” (http://www.mangali.lv/), reklāmas aģentūra PROMOTER (www.promoter.lv).
 
 
Latvijas Skvoša federācija (LSF) ir LR normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā atzīta skvoša sporta federācija, kuras darbību koordinē Latvijas Sporta federāciju padome un kura saņem nacionālo sporta federāciju valsts atbalsta programmas „Valsts sportam” atbalstu. LSF galvenie uzdevumi ir popularizēt skvošu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, veicināt un atbalstīt bērnu un jauniešu iesaistīšanu skvošā, organizēt dažāda līmeņa visu vecuma grupu un spēju skvoša sacensības, organizēt skvoša tiesnešu un treneru kvalifikācijas celšanu, veicināt sertifikāciju.
 
Federāciju kauss (Fed Cup) ir pasaulē lielākās sieviešu tenisa izlašu sacensības, kas norisinās jau kopš 1963. gada. Ideja par Federāciju kausu ir radusies 1919. gadā, kad amerikāņu tenisa spēlētāja Hazela Hotkisa Veightmana (Hazel Hotchkiss Wightman) nāca klajā ar sieviešu sacensību konceptu. 1995. gadā Federāciju kausa nosaukumu nomainīja uz īsāku – šobrīd tas tiek dēvēts par FED kausu, kas pasaulē norisināsies jau 53. reizi.
 

Ēriks Tikaiže

13.03.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.