Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
LJO2020
lasi tālāk

Junioru skvoša diena Ķekavā 25. augustā

25. augustā Ķekavā, Zanzibārā notiks junioru skvoša diena, ar kuru tiks aktīvi aizsākta jaunā skvoša sezona. Junioru treneri aicināti pieteikt dalībniekus līdz 17. augustam.

Junioriem notiks gan skvoša grupu treniņi, gan mini-turnīri, gan fiziskie treniņi, kā arī aktīva brīvā laika pavadīšana. Paredzētas arī pusdienas.

 

Pasākuma īpašais viesis būs biohakinga kustības Latvijā dibinātājs un lektors Kaspars Vendelis. Sevis uzlādēšanas programmas RESTARTS veidotājs interesentiem pastāstīs par veselību veicinošiem pasākumiem, kas īpaši svarīgi sportistiem, dalīsies pieredzē par to, kā mazinātu stresu, veicināt kvalitatīvu miegu, uzlabot savu sniegumu, kā izaugt par čempionu - kā nepadoties, pilnveidot sevi, uzlabot koncentrēšanas spēju, optimizēt enerģijas izmantošanu un izmantot citas noderīgas metodes.

 

Biohackings ir sistēmiska domāšana caur dabas, tehnoloģiju un zinātnes prizmu, lai uzlabotu sevi, sava organisma veiktspēju, pašsajūtu, fizioloģisko, garīgo un mentālo potenciālu uzlabošanai.

 

Plānotais pasākuma norises laiks ir no pl. 10 līdz pl. 17, bet dažāda līmeņa un vecuma grupām var tikt noteikts atsevišķs sākuma un beigu laiks.

 

Pasākuma norisi finansē Latvijas Skvoša federācija ar programmas Valsts sportam atbalstu.

 

Kontakti: baiba_lulle@inbox.lv vai tel. 29455142. 


Baiba Lulle

25.07.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.