Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
LJO2020
lasi tālāk

Federācijas valde dalās pieredzē ar junioriem Pļaviņās

29.jūnijā Latvijas Skvoša federācijas (LSF) valdes locekļi apmeklēja Pļaviņu skvoša klubu, lai novadītu treniņu jaunajiem skvoša spēlētājiem, izspēlētu draudzības mačus, ka arī veidotu ciešāku sadarbību un pārrunātu skvoša dzīves aktualitātes ar Pļaviņu skvoša kluba sporta biedrības “Juči” vadību.

 

Dimitrija Bekasova un Ērika Tikaižes vadītajā treniņā piedalījās seši juniori. Treniņā tika akcentēta sitienu precizitāte mērķos un izpildīti citi uzdevumi. LSF valdes locekļi un Pļaviņu juniori izspēlēja arī draudzības spēles, kas notika biedrības “Juči” kortos Rīgas ielā 28. Juniori novērtēja iespēju uzlabot tehniku un iegūt papildus spēļu praksi ar dažādiem pretiniekiem.

Federācijas valdei bija iespēja apmeklēt Latvijā pirmo, 2017.gadā uzbūvēto, brīvdabas skvoša kortu, kas atrodas starp Pļaviņu novada ģimnāziju un skolas stadionu. Tas izmantojams vasarā, labos laikapstākļos un paredzēts galvenokārt tautas sportam. LSF iesaka skvoša entuziastiem izmēģināt skvoša spēli svaigā gaisā augstas kvalitātes āra kortā Pļaviņās.

LSF arī uzdāvināja Pļaviņu skvoša klubam septiņas "Oliver" zīmola raketes un "Oliver" zīmola skvoša bumbiņas, kuras junioru skvoša attīstīšanai nodrošinājis federācijas atbalstītājs BESPORT (www.besport.lv) un "Oliver" zīmols.

Federācija apsveica Pļaviņu skvoša dzīves galveno cilvēku, skvoša treneri Pēteri Kalniņu vārda dienā un pateicās par viņa lielo ieguldījumu skvoša attīstībā Pļaviņās un Latvijā. Notika arī junioru treneru pieredzes apmaiņa, tostarp, Kalniņa kungam demonstrējot paša taisītas ierīces skvoša iemaņu pilnveidei,

Pļaviņās skvošā trenējas gan pieaugušie, gan juniori, kuru nodarbības atbalsta arī Pļaviņu novada dome, notiek arī novada čempionāts un citas sacensības. Pļaviņu juniori regulāri startē arī Latvijas un Baltijas līmeņa skvoša sacensībās, patreizējā junioru čempione Anna Esiņa startējusi arī starptautiskās Eiropas reitinga sacensībās


Māris Macijevskis

10.07.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.