Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Projekts "Brīvdienas - skvoša dienas" Jelgavā

Lai veicinātu skvoša popularitāti, atpazīstamību un pieejamību, jo īpaši junioru auditorijā, Jelgavas skvoša klubs ar Jelgavas pilsētas un Jelgavas Sporta servisa centra finansiālu atbalstu īsteno projektu "Brīvdienas - skvoša dienas".

Tā ietvaros brīvdienās un skolēnu brīvlaikā (darbadienās laikā līdz pl. 16), jaunie interesenti varēs apgūt skvoša spēles pamatus kopā ar jauniešiem, kas jau aktīvi trenējas skvošā vai otrādi - jau zinoši pieaugušie varēs patrenēt bērnus, maksājot katram par kortu tikai 1,50 EUR! Nosacījums - VISMAZ VIENAM SPĒLĒTĀJAM JĀBŪT JUNIORAM.

Tā ir iespēja jauniešiem iepazīstināt ar savu hobiju savus draugus, klasesbiedrus, vecākus un otrādi - vecākiem radīt interesi par skvošu bērnos.

 

Subsidētajiem treniņiem jāpiesakās vismaz 2 dienas iepriekš JSK, rakstot baiba.lulle@squash.lv vai tel. 29455142. Tā kā subsidēto treniņu stundu skaits ir ierobežots (kopā 50 stundas), var tikt limitēti vairākkārtēji viena spēlētāja treniņi. Gada nogalē var tikt sarīkots arī iesācēju skvoša vakars, mini-turnīrs.

 

Projektu atbalsta arī fitnesa centrs "Fitland", nodrošinot atlaidi kortu nomai, savukārt Jelgavas skvoša klubs nepieciešamības gadījumā jaunajiem spēlētājiem nodrošinās vecumam atbilstošu skvoša inventāru.

 

Jelgavas skvoša kluba un Latvijas Skvoša federācijas viens no būtiskiem uzdevumiem ir veicināt skvoša atpazīstamību, jo īpaši junioru vidū. "Lai gan sporta veids kļūst aizvien populārāks, jo īpaši Jelgavā, kas ir panākumiem bagātākā junioru skvoša bāze, tomēr kā salīdzinoši jauns un pagaidām vēl neolimpiskais sporta veids tas daudziem vēl nav pazīstams. Daļu potenciālo interesentu no mešanās nezināmajā attur kortu un inventāra nomas izmaksas, kuru lielāko daļu projekta ietvaros segs Jelgavas skvoša klubs," informē projekta autore, JSK valdes priekšsēdētāja Baiba Lulle.  


Baiba Lulle

02.10.2020

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.