Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu (Covid-19) 12.03.2020. (papildināts 15.03.2020)

ATCELTI: Turnīri un treniņi bērniem, visi organizētie turnīri un citi organizētie sporta pasākumi.

Latvijas Skvoša federācija aicina visus sportistus, entuziastus, sporta klubus un sporta pasākumu organizatorus sekot LR Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojumam "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" (turpmāk - Rīkojums), izsludinot visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot koronavīrusa Covid-19 izplatību.

LSF vērš uzmanību, ka Rīkojums pēc tā grozījumiem 14.03.2020 ietver drošības apsvērumu dēļ atcelt un aizliegt neatkarīgi no to apmeklētāju skaita visus sabiedrībai publiski pieejamos svētku, piemiņas, izklaides, kultūras, sporta, atpūtas pasākumus (tajā skaitā naktsklubos un diskotēkās), sapulces, gājienus un piketus (atbilstoši likuma "Par sapulcēm, gājieniem un piketiem" minētajām definīcijām), reliģiskās darbības veikšanu pulcējoties. Kā arī paredz ierobežot neorganizētu pulcēšanos kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus. Kā arī nosaka, ka kultūras, izklaides, sporta un citu atpūtas vietu darba laiks ir ne ilgāks kā līdz plkst. 23.00.

LSF ir atcēlusi visus LSF organizētos turnīrus, kas bija ieplānoti tuvākā mēneša laikā, gan junioriem, gan pieaugušajiem. Jaunie turnīru datumi tiks paziņoti ņemot vērā tālākos valdības lēmumus un vadošo sporta organizāciju rekomendācijas.

 

LR Ministru Kabineta 12.03.2020 Rīkojums "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu":

http://bit.ly/39QjgbV

Vispārēja informācija par koronavīrusa izraisīto slimību COVID-19:

http://bit.ly/2QfHK6D


Ēriks Tikaiže

13.03.2020

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.