Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
LJO2020
lasi tālāk

Atlaide 40% visam Oliver skvoša inventāram SIA BEGRUPA tirdzniecības vietās un interneta veikalā www.besport.lv

Tuvojoties jaunajai skvoša sezonai, visiem Latvijas skvoša federācijas licencētajiem skvoša spēlētājiem tiek piedāvāta iespēja līdz 31.augustam iegādāties Oliver skvoša inventāru ar 40% atlaidi SIA BEGRUPA tirdzniecības vietās un interneta vietnē www.besport.lv norādot vārdu un uzvārdu veicot pasūtījumu.

 

"Oliver kompāniju dibināja Džeks Olivers Austrālijā 1938. gadā, taču šobrīd Oliver uzņēmums atrodas Vācijā.  Uzņēmuma pamatprincipi tika noteikti 1982. gadā un uzņēmums tiem aizvien seko – tās ir inovācijas, tradīcijas un mode. Oliver zīmola preces apvieno augstu kvalitāti un pēdējos tehnoloģiskos sasniegumus, nodrošinot arī pieejamas cenas, kas ir ļoti svarīgi Baltijas tirgum”, informē BESPORT pārstāvis Toms Preinbergs.

SIA BEGRUPA (www.besport.lv) pamatdarbība ir dažādu inovatīvu un aktīvā dzīvesveida preču un aprīkojuma mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība visā Baltijā. BESPORT ir izplatītājs vairākiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kurus vieno augsta kvalitāte un atbildība pret patērētājiem – Ashaway, kiddimoto, Krom Kendama, Oliver, Victor, u.c.

Oliver sporta inventāru var iegādāties BESPORT veikalā Matīsa ielā 44, Rīgā un interneta veikalā www.besport.lv, kur pamata piedāvājumā pieejams rakešu sporta inventārs skvošam, tenisam, un badmintonam, kā arī inovatīvas rotaļlietas un preces bērniem. BESPORT preces pieejamas arī tirdzniecības vietā Tenisspro Uzvaras bulvāri 10, Rīgā (PEPSI centrs).


Māris Macijevskis

14.08.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.