Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Juniori atklāj skvoša sezonu “Zanzibārā”

Ar apmēram 20 junioru dalību 4. septembrī aizvadīts junioru dienas seminārs Ķekavas atklātajos kortos “Zanzibāra”.

 

Tradicionāli šādu pasākumu, atklājot junioru skvoša sezonu, Latvijas Skvoša federācija rīko augusta beigās vai septembra sākumā.

 

Šoreiz Ķekavā bija pamatā jaunāki un nesen spēlēt sākuši juniori, kā arī jau dažus gadus spēlējošie. Pasākumā piedalījās jaunie spēlētāji no Jelgavas, kas bija pārstāvēta viskuplāk, kā arī Pļaviņām un Rīgas. Diemžēl, Covid-19 ierobežojumu laikā no skvoša aprites izkrituši madonieši, kuri iepriekš labprāt pievienojās šajā pasākumā.  

 

Parasti skvošu spēlējošie juniori no dažādām pilsētām satiekas tikai sacensībās, bet šī ir iespēja draudzīgā gaisotnē gan patrenēties, gan samērot spēkus ar citiem junioriem, gan sadraudzētēties un patīkami pavadīt laiku. Vairākiem jaunajiem spēlētājiem šis bija pirmais izbraukums un pirmā pieredze mini-turnīrā, kurš tika izspēlētas četrās līmeņu grupās. A grupā spēcīgākā bija pļaviņiete Anita Vītola. B grupā – arī jaunā spēlētāja no Pļaviņām Agnese Balčuna, C grupā jelgavniece Estere Upeniece, iesācēju grupā – rīdzinieks Kristjans Kalniņš.

 

Juniori aizvadīja arī fiziskos treniņus, atjaunoja spēkus pusdienās, spēlēja spēles. Visu dalībnieku pārstāvji pauda gandarījumu par pasākumu un izteica pateicību organizatoriem. Paldies treneriem – Ērikam Tikaižem un jaunajiem, nesen Eiropas Skvoša federācijas 1. līmeņa treneru sertifikātu ieguvušajiem jaunajiem treneriem – Edvardam Stikutam un Jānim Plūmem!

 

Pasākumu organizē un finansē Latvijas Skvoša federācija ar nacionālo sporta federāciju valsts atbalsta programmas "Valsts sportam" atbalstu.


Baiba Lulle

04.09.2021

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.