Squash LV
Ziņas
Kalendārs
LJO2022
lasi tālāk

Vasaras kausā uzvaras lauri latviešiem, lietuviešiem, amerikāņiem

Interesantā sastāvā ar papildspēkiem no ASV un vairākiem jauniem vai sen neredzētiem spēlētājiem 19. jūnijā norisinājās Latvijas Skvoša federācijas reitinga turnīrs “Vasaras kauss”.

 

Sacensībās piedalījās vasaras sezonā necerēti kupls spēlētāju skaits - 39 dalībnieki divās sieviešu un divās vīriešu grupās, tostarp trīs spēlētāji no ASV, divi – no Lietuvas, pārējie – Latvijas. Kupli pārstāvēti bija jelgavnieki ar 12 spēlētājiem, trīs spēlētāji – no Pļaviņām, pārējie – no Rīgas un pierīgas. 

 

M1, W1 un W2 grupās spēles tika izspēlētas best of 5 formātā. Īpaši spraigi, piecos geimos, bija godalgu izcīņas mači M1 grupā. Finālā izturīgāks izrādījās pļaviņietis Aivars Lucijanovs, kurš ar 3:2 pārspēja rīdzinieku Jāni Puduli. Cīņā par 3. vietu, piektajā geimā vairākkārt pārspēlējot mačbumbas, fortūna uzsmaidīja ASV spēlētājam Kristoferam Gsellam, kurš lika Ivo Stroda emocijām atkal virmot.

 

W1 grupā spēcīgs sastāvs un atkal viss pjedestāls jelgavniecēm. Ne tik sūros sviedros uzvaru izcīnīja Baiba Lulle, kurai kārtējo reizi nācās apspēlēt savu audzēkni Lauru Badūni. Laurai, pusfinālā četros geimos pārspējot tradicionālo konkurenti Unu Ulmani, 2. vieta. Una cīņā par bronzu trīs geimos uzvarēja Gintu Krūkli.

 

W2 grupā uzvaru izcīnīja pļaviņiete Ilze Zilvere, otrā – Jeļena Veršiņina, kura sekmīgi atgriezusies skvošā pēc ilgāka pārtraukuma. Pēc pus gada pauzes labs sniegums un 3. vieta jelgavniecei Kristīnei Zalcmanei.

 

M2 grupā 16 spēlētāji konkurencē pārliecinoši uzvarēja Lietuvas pārstāvis Saulius Salmonavicius, kurš pēdējā laikā pamatā spēlējis Nīderlandē un šīs valsts reitingā ieņem 611. vietu. 2. vieta vienīgajai dāmai šajā grupā Unai Ulmanei, 3. viesis no ASV – Džons Lims, kurš ar 2:1 pārspēja Aivi Gailīti. M2 grupā spēlēs norisinājās līdz divu geimu uzvarai.

 

Tuvojoties Jāņiem uzvarētāji tika apbalvoti ar svētkiem noderīgākiem kausiem un organizatoru un atbalstītāju sarūpētām balvām, par kurām paldies farmācijas kompānijai “Sole Pharma” (lotos-pharma.com) un AS “Tukuma piens” (baltais.lv). Sacensības notika arī ar LSF programmas “Valsts sportam atbalstu

 

Rezultāti https://rankedin.com/en/tournament/11898/undefined


Baiba Lulle

19.06.2022

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.