Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Sezonas atklāšanas turnīrā Jelgavā uzvar K. Pekstiņš, A. Zacepins un E. Ozola – Tērauda

2022./2023. gada skvoša sezonas atklāšanas turnīrā Jelgavā spēcīgākajā M1 grupā uzvarēja Latvijas čempions rīdzinieks Kārlis Pekstiņš, M2 grupā – jelgavnieks Aleksejs Zacepins, W2 grupā – jelgavniece Elīna Ozola – Tērauda.

Sacensības vīriešiem notika 10. septembrī, dāmām – 11. septembrī.

M1 grupā finālspēlē tikās turnīra un reitinga līderis K. Pekstiņš ar turnīros ilgāku laiku nespēlējušo, bet pieredzējušo Andi Ozolu. Neraugoties uz Anda pašaizliedzīgo spēli un vairāku neticamu bumbu izvilkšanu, Kārlis tomēr nodemonstrēja augstāku meistarību un uzvarēja ar 2:0. Cīņa par bronzu izvērtās spraigāka. Pēc zaudēta pirmā geima Latvijas čempoione Baiba Lulle atguva otro elpu un cīņassparu un uzvarēja Ivo Strodu ar 2:1. Atzīstami spēcīgāko vīriešu konkurencē spēlēja arī labākās juniores – Laura Badūne un Una Ulmane.

M2 grupā finālspēlē A. Zacepins pārspēja jaunpienācēju LSF reitinga turnīros rīdzinieku Oskaru Gailīti, kuram 16 vīru konkurencē 2. vieta. Cīņā par bronzu vienīgais Pļaviņu pārstāvis Artūrs Balčuns uzvarēja jelgavnieku Aivaru Dziļumu.

W2 grupā pārliecinoša uzvara grupas favorītei Elīnai Ozolai – Tēraudai, 2. vieta juniorei Rēzijai Silarājai, 3. Emīlijai Malbārdei. W2 grupā visas dalībnieces bija no Jelgavas. Kopumā turnīrā jelgavnieki bija ļoti plaši pārstāvēti – 23 no 35 dalībniekiem.

Pirmo trīs vietu izspēļu video M1 un M2 grupām: K. Pekstiņš, A. Ozols https://youtu.be/y7ilsKQkVek ; B. Lulle - I. Strods https://www.youtube.com/watch?v=VmZBtDg50SU  ; A. Zacepins - O. Gailītis https://youtu.be/47Xcm-ajg1k  ; A. Balčuns - A. Dziļums https://youtu.be/wbsaBPSCp1Y

Paldies turnīra atbalstītājām fitnesa centram “Fitland” par vērtīgajām dāvanu kartēm. Sacensības notiek arī ar LSF programmas “Valsts sportam atbalstu”.

Nākamais turnīrs Jelgavā Jelgavas atklātais čempionāts skvošā, kas norisinās trīs dienās: 1. oktobrī vīriešiem, 2. oktobrī – sievietēm, 22. oktobrī – junioriem.