Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Tiek atjaunotas spēlētāju licences LSF reitinga turnīriem

No jūlija 2022. gada jūlija tiek atjaunotas spēlētāju licences, kuras būs nepieciešamas, startējot Latvijas Skvoša federācijas (LSF) reitinga turnīros. Licences maksa noteikta 7 eur, licence būs derīga līdz 2022. gada beigām. LSF valde lēmusi, ka šogad nebūs vienreizējās licences. Junioriem, spēlējot pieaugušo turnīros, joprojām licence nebūs nepieciešama.

 

Lai atvieglotu licenču administrēšanu, turpmāk spēlētāja licences būs aktīvas kalendāro gadu, no janvāra līdz decembra beigām, nevis kā iepriekš – gadu no licences iegādes brīža. Licences maksa šim gadam ir puse no iepriekš noteiktās licences gada maksas, kas bija 14 eur.

 

Jau ziņots, ka pērn augustā LSF uz laiku atcēla licenču iegādi, lai atdzīvinātu pandēmijas laikā iedragāto skvoša dzīvi. “Šis un citi skvoša atdzīvināšanas pasākumi ir nesuši rezultātu – spēlētāji aktīvi atsākuši spēlēt sacensībās, LSF reitingā parādījušies daudzi jauni, iepriekš nebijuši spēlētāji, aktīvi notiek sacensības, skvoša līgas, skvoša vakari. Ir pienācis laiks atjaunot licences maksu, kas ļaus federācijai šādā veidā iegūtos līdzekļus izmantot skvoša attīstīšanas prioritātēm, tostarp, junioru un uz pieaugušo izlašu atbalstam, kā arī jaunām iniciatīvām,” skaidro LSF valdes priekšsēdētājs Māris Macijevskis.

 

Licences maksu var pārskaitīt uz LSF, maksājuma uzdevumā norādot “Licences maksa par 2022. gadu”. Rekvizīti:

 

Biedrība "Latvijas Skvoša federācija"
Juridiskā adrese: Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Vienotais reģ. Nr. 40008041308
Norēķinu konts: LV03HABA0551016849542
Banka: AS "Swedbank", HABALV22


Baiba Lulle

21.07.2022

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.