Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

LGP 1. posmā uzvar Lulle un Pomjalova

Sieviešu Latvijas Grand Prix jaunās sezonas I posmā, kurā piedalījās spēlētājas no visām trijām Baltijas valstīm, spēcīgākajā W1 grupā uzvarēja jelgavniece Baiba Lulle, W2 grupā - rīdziniece Dina Pomjalova.

W1 grupā cīņā par 1. vietu B. Lulle tikās ar citu Latvijas izlases spēlētāju Lieni Riebu, kuru pārspēja ar rezultātu 2:1 (9:11, 11:6, 11:7). Trešā - Edīte Masaļska, kura apļa izspēlē piekāpās abām uzvarētājām. No kaimiņvalstu spēlētājām augstākā - 5. vieta Pērnavas juniorei Laura Liisai Lillelehtai, tūlīt aiz viņas Lietuvas sieviešu vicečempione Ērika Rimšaite no Kauņas.

W2 grupa šoreiz izcēlās ar vairāku jaunu spelētāju dalību, kurām bija ļoti neliela sacensību pieredze un meitenes, kurām šis bija pirmais turnīrs. Nepārspēta palika rīdziniece Dina Pomjalova, pirmo reizi uz pjedestāla - 2. vieta Jelgavas juniorei Marlēnai Dombrovskai, bronza jelgavniecei Kristīnei Zalcmanei.

Lai arī pjedestālu ieņēma spēlētājas ar lielāku turnīru pieredzi, veiksmīgi pirmie starti bija arī jaunajām spēlētājām, no kurām jāuzteic rīdzinieces Elīnas Beloragas 4. vieta.

Rezultāti tiks ieskaitīti Latvijas Skvoša federācijas reitingā.

Paldies LGP turnīru sērijas regulārajiem atbalstītājiem sporta preču zīmolam "Salming", farmācijas kompānijai "Solepharm" un Lotuspharm", AS Tukuma piens" / "Baltais", sporta klubam "Fitland". Turnīru atbalsta arī Latvijas Skvoša federācija un programma "Valsts sportam".

Nākamais LGP posms plānots 23. novembrī Rīgā, savukārt nākamais sieviešu reitinga turnīrs - Jelgavas atklātais čempionāts 27. oktobrī, uz kuru aicinātas visas interesentes.