Squash LV
Ziņas
Kalendārs
LJO2022
lasi tālāk

Jelgavas junioru čempioni - Ūbelis un Badūne

Par junioru čempioniem Jelgavas atklātajā čempionātā skvošā kļuvuši jelgavnieki Augusts Ūbelis un Laura Badūne. Visas godalgas tika sadalītas starp spēlētājiem no Jelgavas un Pļaviņām.

Augusts attaisnoja savu favorīta statusu un pārliecinoši uzvarēja visas spēles, tostarp finālspēli pret citu jelgavnieku Lukasu Kanču, un atkārtoti izcīnīja Jelgavas čempiona titulu. Savukārt, par cīņa par 3. vietu starp rīdzinieku Ralfu Vītolu un jelgavnieci Lauru Badūni ritēja pēc labāko spriedzes filmu scenārija - punkts punktā, trīs geimos, visi geimi uzvarēti tikai ar minimālo punktu pārsvaru, divi no tiem "taibreikā". Tā kā meitenes U19 grupā spēlēja kopā ar puišiem, Laurai izdevās izcīnīt 3. vietu apvienotajā grupā, un viņa kā labākā meiteņu U19 spēlētāja izcīnīja arī čempiones titulu. Pērn par Jelgavas junioru čempioni kļuva spēcīgā igauniete Eveli Melka. Šogad Igaunijas skvošistiem dalību turnīrā liedza Covid-19 izplatības mazināšanas ierobežojumi.

Apvienotajā U13 un GU15 un BU15 grupā spēcīgākās izrādījās meitenes, kuras sadalīja visu medaļu komplektu. U15 grupā uzvara Pļaviņu spelētājai Nikolai Gasperovičai, kurai sīvu pretestību izrādīja jelgavniece Sonora Liepa, kurai turnīra sudrabs. Trešā - pļaviņiete Nikola Krūmiņa. Jāteic gan, ka spēcīgākie puiši - Lukass Kančs un Ralfs Vītols, kuri pēc vecuma atbilstu U15 grupai, izvēlējās cīnīties ar vecākiem, spēcīgākiem skvošistiem.

Kupli pārstāvētajā U11 grupā uzvara grupas favorītei un vairākus sava vecuma grupas turnīrus uzvarējušajai pļaviņietei Anitai Vītolai, sudrabs jelgavniekam Ričardam Zacepinam, bronza - pļavinietei Agnesei Balčunai.

Čempionātā piedalījās 32 spēlētāji. Būtisks spēlētāju pieaugums ir jaunākajā - U11 grupā.

Jelgavas čempionātu organizē JSK ar Jelgavas Sporta servisa centra atbalstu. Sacensības atbalsta arī sporta preču zīmols "Oliver" un veikals "BeSport", SIA "Karameļu darbnīca", Latvijas Skvoša federācija.

Turnīra rezultāti tiks ieskaitīti Latvijas Skvoša federācijas reitingā. Visi rezultāti šeit.

Jelgavas atklātais čempionāts skvošā turpināsies ar sacensībām vīriešiem 24. oktobrī un sievietēm 25. oktobrī - pieteikšanās

 


Baiba Lulle

27.09.2020

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.