Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

"Fitland Open" uzvar Zaicevs un Lulle

Latvijas skvoša federācijas (LSF) reitinga turnīrā "Fitland Open" Jelgavā 8. augustā dāmām nepārspēta palika jelgavniece Baiba Lulle, vīriešiem - rīdzinieks Artūrs Zaicevs, izcīnot vērtīgās "Oliver" balvas.

Sieviešu grupā viss pjedestāls Jelgavas skvoša kluba spēlētājām - otrā Elīza Dombrovska, trešā juniore Una Ulmane (Ozolnieki), kurai sīva cīņa par uzvaru apakšgrupā izvērtās ar treniņu partneri Lauru Badūni, Laurai piekāpjoties vien ar minimālo geimu un punktu skaitu. Atzīstams arī 12-gadīgās jelgavnieces Sonoras Liepas sniegums, pirmo reizi startējot spēcīgajā W1 grupā - 5. vieta.

 

Vīriešiem 20 kungu konkurencē uzvarētājs bija grūtāk prognozējams. Abas godalgu izcīņas izvērtās sīvos trīs geimos spēlēs līdz divu geimu uzvarai. Finālā "Oliver" komandas spēlētājs Artūrs Zaicevs izrādīja nedaudz lielāku cīņassparu, pārspējot prasmīgo, bet turnīros reti spēlējošo Kārli Pekstiņu. Bronzas mača izskaņā Gatis Graudums tomēr nespēja noturēt pirmajā geimā radīto spiedienu un bija spiest piekāpties pieredzējušā Gunāra Priževoita precizitātes un stabilitātes priekšā.

 

No junioriem augstākā - 5. vieta jelgavniekam Augustam Ūbelim. Priecē, ka arvien vairāk reitinga turnīros startē juniori. No 10 sieviešu grupas dalībniecēm puse bija juniores, spēcīgajā vīriešu konkurencē cīnījās pieci juniori.

 

Uzvarētāji tika apbalvoti ar "Fitland Open" atbalstītāju - sporta preču zīmola "Oliver" un sporta un fitnesa kluba "Fitland" sarūpētām balvām. Turnīrs notika ar LSF un programmas "Valsts sportam" atbalstu. Sacensību rezultāti tiks ieskaitīt LSF reitingā.

 

Visi rezultāti:

https://rankedin.com/en/tournament/2508/fitland-open


Baiba Lulle

08.08.2020

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.