Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Latvijas juniores gandarītas par gūto pieredzi junioru turnīrā Somijā

Eiropas skvoša federācijas reitinga turnīrā “Finnish junior open 2022” Helsinkos Latvijas junioru čempione Una Ulmane vecākajā GU19 grupā izcīnījusi 6. vietu, vicečempione Laura Badūne – 7. vietu.

 

Abas guva pa vienai uzvara- Una pirmo uzvaru izcīnīja apakšgrupas spēlē pret somieti Lidu Stengardu, kas viņai ļāva cīnīties par 5. vietu. Diemžēl, trīs geimos, bet divos no tiem tikai ar minimālo punktu starpību Una piekāpās ESF turnīros daudz pieredzējušākajai zviedrietei Izabellai Vreberei. Cīņā par 7. vietu Laura piecos geimos pārspēja jau minēto Lidu Stengardu. Laurai bija arī iespēja pirmo reizi sacensties stikla kortā, kur viņai nācās mēroties spēkiem ap Baltijas junioru čempioni un šā “Finnish junior Open 2022” uzvarētāju Eveli Melku, kurai Laura piekāpās trīs geimos. Šī spēle skatāma ierakstā https://www.youtube.com/watch?v=w814Z5rFTGE (no 7:56 minūtes).

 

Abas jelgavnieces ir gandarītas par iegūto pieredzi gan uzvarētajās, gan zaudētajās spēlēs, kā arī turnīrā iegūtajiem draugiem un iespaidiem un ir apņēmības pilnas turpināt trenēties.  

 

“Šī bija unikāla iespēja piedalīties starptautiska līmeņa junioru sacensībās ārpus Latvijas, gūt jaunu pieredzi un zināšanas, iedvesmoties no mūsu vienaudžu skvoša stāstiem un censties pierādīt pašai sev, ka spēju paveikt daudz, tikai nepieciešama nebeidzama mērķtiecība, centība un drosme!,” teic Laura Badūne.

 

“No sākuma līdz beigām tas bija viens liels piedzīvojums, ko noteikti centīšos atkārtot. Guvu jaunu pieredzi un jaunus draugus. Esmu ļoti pateicīga par iespēju šeit piedalīties. Šīs sacensības man deva motivāciju vairāk trenēties un sniegties uz labākiem rezultātiem. Ticiet man, nākamreiz es sasniegšu labākus rezultātus!,” apņēmības pilna ir Una Ulmane.

 

Ar atšķirīgiem panākumiem sacensībās startējuši Igaunijas sportisti. Jau minēts, ka GU19 grupā uzvarēja Eveli Melka, BU13 grupā uzvarēja Lukass Press, 3. Oskars Talts. Šajā grupā bez uzvarām un 5. vieta Riko Hendrikam Pavelam, BU15 grupā 6. vieta Sithukam Liangem, 14. vieta, un, diemžēl, arī bez uzvarētām spēlēm, Hugo Arvisto.

 

Lietuvas spēlētāji turnīrā nepiedalījās. 

 

Šis nebija lielais ESF turnīrs, tajā kopumā startēja 52 spēlētāji.

 

Sacensību rezultāti vietnē: https://esf.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=267B4FA0-E4CB-44B6-B44F-49346CEB9619


Baiba Lulle

04.09.2022

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.