Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Baltic Open 2021 skvošā uzvar Lulle un Pekstiņš

25. un 26. septembrī Rīgā notikušajā Latvijas Skvoša federācijas reitinga turnīrā Baltic Open 2021 uzvarēja jelgavniece Baiba Lulle un rīdzinieks Kārlis Pekstiņš. Abi ir skvoša treneri un vairākkārt pārstāvējuši Latvijas izlasi Eiropas komandu turnīros.

 

K. Pekstiņam finālā sīvu pretestību izrādīja viens no Latvijas pieredzējušākajiem skvoša spēlētājiem, pirmā Latvijas čempionāta (2003. gadā) medaļnieks Gunārs Priževoits, piekāpjoties piecos geimos mačā līdz trīs geimu uzvarai. Bronza bijušajam junioru čempionam, ķekavniekam Jānim Plūmem.

 

Sievietēm ievērojamu progresu uzrādījusi jaunā spēlētāja no Ozolniekiem Una Ulmane, kura četros geimos piekāpās savai trenerei B. Lullei, savukārt pirmo reizi pārliecinoši trīs geimos uzvarēja turnīru regulāro sāncensi rīdzinieci Gintu Krūkli, kura izcīnīja trešo vietu.

 

Turnīra čempioni tika noskaidroti Open grupās vīriešiem un sievietēm.

 

Vīriešiem tika izcīnītas vietas arī M2 amatieru grupā, kur nepārspēts palika rīdzinieks Gatis Vītols, otrā juniore no Jelgavas Laura Badūne, kurai spēlējot arī sieviešu grupā, acīmredzami pietrūka spēka finālspēlei, kura tomēr aizritēja punkts punktā. Bronza pieredzējušajam rīdziniekam Inesim Lūkinam.

 

Baltic Open 2021 tika aizvadīts pamatā ar vietējo un dažu Igaunijas spēlētāju dalību. Šis turnīrs bija īpašs ar to, ka ar to tika atsāktas sacensības pēc teju gada pārtraukuma Covid-19 ierobežojumu dēļ. Tas arī aktivizēja spēlētājus pirms Latvijas čempionāta, kas notiks 9., 10. oktobrī.

 

Sacensības organizēja Latvijas Skvoša federācija ar interneta veikala “Latvin.lv”, skvoša preču veikala “Squashshop” un programmas “Valsts sportam” atbalstu.

 

Turnīra rezultāti un spēļu video pieejami vietnē https://rankedin.com/en/tournament/5899/baltic-open-2021-riga


Baiba Lulle

26.09.2021

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.