Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Baltijas junioru turnīrā dubultuzvara Eveli Melkai

Par Baltijas junioru turnīra (BJT) šā gada 1. posma absolūto čempioni kļuvusi talantīgā Igaunijas spēlētāja Eveli Melka, kura uzvarēja abās čempionu grupās - meiteņu GU19 un zēnu BU19 grupā.

Eveli finālā beidzot izdevās pārspēt jelgavnieku Augustu Ūbeli, kurš iepriekšējos turnīros pēdējā gada laikā Eveli bija pārspējis. Trešais BU19 grupā jelgavnieks Lukass Kančs.

 

GU 19 grupā pērnaviete Laura Lisa Lillelehta, bronza Unai Ulmanei no Ozolniekiem. Kopā ar ieēvrojami vecākām meitenēm spēlēja arī U15/13 grupas meitenes, kuru atsevišķajā vērtējumā labākā bija jaunākā grupas spēlētāja - 12 gadīgā jelgavniece Sonora Liepa.

 

BU15/13 grupā sīvā cīņā uzvara rīdziniekam Ralfam Vītolam, sudrabs - madonietim Robertam Petruškevičam, bronza - Tallinas pārstāvim Martinam Etverkam.

 

Ceļš uz zeltu mazākajiem - U11 jauktās grupas spēlētājiem izvērtās dramatisks. Pļaviņiete Anita Vītola parādīja cīņassparu un ar 2:1 uzvarēja Tallinas jauno spēlētāju Oskaru Taltu, kurš Anitu arī trīs geimos iepriekš bija pārsējis apakšgrupas spēlēs. Trešais Lukas Press no Tallinas.

U11 grupa pirmo reizi tika ieviesta iepriekšējā Baltijas junioru turnīrā decembrī un, pateicoties jauno spēlētāju interesei, ir pat kuplāka kā U13 grupas.

 

Sacensības notika 7. martā Rīgā, "Pepsi" skvoša centrā. Turnīrā piedalījās 35 no pieteiktajiem 38 dalībniekiem. Diemžēl, baidoties no vīrusa, uz turnīru nebraukt nolēma Lietuvas spēlētāji.

 

BJT atbalstīja Rīgas Dome (Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments), kā arī ilgagdējie skvoša sacensību atbalstītāji sporta preču zīmols "Salming" un AS "Tukuma piens" (Baltais).

 

Sacensību rezultāti: https://rankedin.com/en/tournament/1718/baltic-junior-squash-tournament-ii

 

Nākamais šā gada BJT posms plānots 5. decembrī. 


Baiba Lulle

07.03.2020

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.