LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
Real Squash 3- vai esi tam gatavs?
F1 Squash, LSF un Salming aicinā uz trešo Real Squash..
LSF kauss 2.posms
09.decembrī notiks Latvijas Skvoša federācijas kausa 2.posms Piesaki savu dalību!
LSF kauss 3.posms
20.janvārī notiks Latvijas Skvoša federācijas kausa 3.posms Piesaki savu dalību!
REITINGS

Visos ar reitingu saistītajos jautājumos kontaktēties ar LSF reitingu koordinatoru:
Lauris Rozenvalds, e-pasts: lauris.rozenvalds@gmail.com

Detalizētāki LSF REITINGA faili (pdf) ar izcīnītajām vietām un punktiem reitingu turnīros (spiest uz attiecīgā linka zilā krāsā):


___________________________________________________________________________Līdz ar 2017.gada 1.oktobri LSF ir ieviesusi jaunu spēlētāju reitinga sistēmu, kuras mērķis ir veicināt spēlētāju aktīvāku dalību turnīros un izaugsmi. Būtiskākā izmaiņa, ka reitinga punktu izmaiņas vairs netiks noteiktas pēc spēlētāju savstarpējo spēļu rezultātiem, bet gan izcīnītās vietas turnīrā, kā arī reitinga punktu zaudēšana, ja spēlētājs nebūs piedalījies nevienā reitinga turnīrā pēdējo 8 mēnešu laikā. Kas nozīmē, ka pasīviem, bet stipriem spēlētājiem būs jāpiedalās turnīros, lai saglabātu augstu pozīciju reitingā un savs pārsvars būs jāaizstāv turnīros.
Būtiski, ka reitings vairs nebūs tik statisks, bet gan "dzīvs", jo regulāri "dzēsīsies" veco turnīru punkti, kurus aizvietos jauno, labāk nospēlēto turnīru punkti. 
Visi reitinga turnīri tiks sadalīti pa turnīru kategorijām un atbilstošām spēlētāju klasēm. Tiks nodrošināts princips, ka lielākus reitinga punktus varēs nopelnīt augstākas kategorijas turnīros un, startējot pēc spēku samēra, augstākās spēlētāju klasēs. 

Galvenie jaunās reitinga sistēmas pamatprincipi:

1) reitinga galvenais mērķis ir noteikt spēcīgākos Latvijas skvoša spēlētājus un spēlētāju savstarpējo spēku samēru, kombinējot spēlētāju sniegumu turnīros un aktivitāti, ar kādu spēlētāji piedalās turnīros.

2) lai spēlētājs tiktu iekļauts spēlētāju reitingā, ir jāpiedalās Latvijā organizētajos reitinga turniros un jābūt aktīvai LSF spēlētāju licencei;

3) reitinga punkti tiek piešķirti par izcīnītajām vietām reitinga turnīros un r
eitinga ieskaitē augstāk ir spēlētājs, kuram ir lielāka reitinga punktu summa.

4) reitinga punktus iespējams iegūt par katru dalību turnīrā, tomēr reitinga ieskaitē tiek ņemti vērā 5 labākie turnīri pēc izcīnītajiem punktiem pēdējo 8 mēnešu laikā;

5) reitings tiek atjaunos reizi mēnesī un publicēts katra mēneša 1.datumā;

6) spēlētājus reitingā iekļauj pēc dalības pirmajā reitinga turnīrā, savukārt, reitinga punkti tiek zaudēti, ja pēdējo 8 mēnešu laikā spēlētājs nav piedalījies nevienā reitinga turnīrā. Spēlētājs no reitinga tiek izņemts tikai ar LSF Valdes lēmumu;

7) Reitinga turnīru kategorijas - tiek noteiktas 3 reitinga turnīru kategorijas:
    (1) augstākās reitinga kategorijas "A+" turnīrs;
    (2) vidējās reitinga kategorijas "A" turnīrs;
    (3) zemākās reitinga kategorijas "B" turnīrs.
Jo augstāka reitinga turnīra kategorija, jo vairāk punktu tiek piešķirti par izcīnītajām vietām.

8) Spēlētāju klases - tiek noteiktas šādas spēlētāju klases pēc stipruma dilstošā secībā (W - sieviešu, M - vīriešu ieskaite):
    (1) Open;
    (2) W1 un M1;
    (3) W2 un M2;
    (4) W3 un M3.
Jo augstāka spēlētāju klase, jo vairāk punktu tiek piešķirti par izcīnītajām vietām. Piemēram, "B" kategorijas reitinga turnīrā augstākās W1 klases 15.vietas ieguvēja iegūst tos pašus 80 reitinga punktus, cik nākamās spēcīgākās W2 spēlētāju klases uzvarētāja.

9) Reitinga punktu piešķišanas algoritms tiek veidots pēc principa, ka augstākai turnīra kategorijai "A+" un augstākai spēlētāju klasei "Open" tiek noteikta maksimālā punktu bāze par izcīnīto vietu (1.vieta 1000 reitinga punkti), savukārt vidējās turnīra kategorijas "A" augstākai spēlētāju klasei "W1"/"M1" tiek piešķirti 70% reitinga punktu no bāzes apjoma. Visbeidzot, zemākās turnīra kategorijas "B" augstākai spēlētāju klasei "W1"/"M1" – 40% no bāzes punktu apjoma.

Sīkāk par reitinga sistēmas un reitinga turnīru niansēm un atrunām skatīt Nolikumā.

Reitinga turnīru saraksts ŠEIT
LSF spēlētāju licenču veidi, maksas un apmaksas iespējas ŠEIT
Dalībnieku saraksts ar aktīvajām licencēm ŠEIT

Reitinga punktu tabula:Kā piemēri reitingu turnīru kategorijām:
1) "A+" kategorija - tikai Latvijas čempionāts skvošā;
2) "A" kategorija - "Real squash" vai "Latvijas GrandPrix" finālposma turnīrs, kur visas spēles tiek izspēlētas līdz 3 geimu uzvarai.
3) "B" kategorija - "LSF kauss", "Enri Open", "Jelgavas čempionāts", "Amatieru kauss", "Latvijas GP sievietēm" u.c. turnīri, kuros parasti spēles tiek izspēlētas līdz 2 geimu uzvarai un turnīrs notiek vienas dienas ietvaros.
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...