LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
Spēlētāju reitinga sistēmas maiņa
No 1. oktobra Latvijas Skvoša federācija (LSF) ievieš jaunu spēlētāju reitinga sistēmu
Leone Retro 2017
Svētdien 29.oktobrī spēlēsim ar koka raketēm
Salming Real Squash 1 - squash atgriežas F1 kortos
Pirmais Salming Real Squash turnīrs notiks Fitnesa klubā F1, Stirnu..
REITINGS

Visos ar reitingu saistītajos jautājumos kontaktēties ar LSF reitingu koordinatoru: Lauris Rozenvalds, e-pasts: lauris.rozenvalds@gmail.com . Par reitinga punktu piešķiršanas sistēmu zemāk pievienota informācija.

REITINGS:


SIEVIEŠU REITINGS: Informācija par iekļaušanu LSF spēlētāju reitingā

Lai spēlētājs tiktu iekļauts reitingā, ir jāpiedalās Latvijā organizētājos reitinga turnīros (skatīt "Kalendārs" sadaļu http://www.squash.lv/lv/kalendars/index.html ) un jāapmaksā LSF spēlētāja licence.  Licences apmaksa dod iespēju piedalīties reitinga turnīros 12 mēnešus no licences apmaksas dienas. Licences apmaksa jāveic ar pārskaitījumu uz LSF kontu pirms attiecīgā turnīra vai vēlākais skaidrā naudā turnīra organizatoram reģistrācijas laikā.

Ar 01.01.2014 tiek noteiktas sekojošas LSF licences maksas (derīga uz 12 mēnešiem no apmaksas brīža):
1) Vīriešiem  un sievietēm 14.00 EUR, 
2) Junioriem, kuri piedalās pieaugušo sacīkstēs 7.00 EUR,
3) Junioriem, kuri piedalās Junioru sacīkstēs, netiek piemērota licences maksa.

Dalībai vīriešu un sieviešu turnīros ir iespēja iegādāties licenci vienam reitinga turnīram 7.00 EUR apmērā. Ja 12 mēnešu laikā tiek veikta vēl 7.00 EUR apmaksa, tiek pieņemts, ka spēlētājs ir apmaksājis 12 mēnešu licenci, par licences apmaksas brīdi pieņemot pirmās vienreizējās licences apmaksas brīdi.

Licences apmaksu jāveic uz LSF bankas kontu ar sekojošiem rekvizītiem:

Biedrība "Latvijas Skvoša federācija"

Juridiskā adrese: Stirnu iela 10, Rīga, LV-1082

Vienotais reģ. Nr. 40008041308

Norēķinu konts: LV03HABA0551016849542

Banka: AS "Swedbank", HABALV22

Maksājuma informācijā jānorāda dati par spēlētāju: vārds, uzvārds, personas kods, e-pasts, adrese un par kuru tiek maksāta LSF spēlētāja licences maksa.

Apmaksājot LSF spēlētāju licenci un piedaloties kādā no reitinga turnīriem, konkrētais spēlētājs iegūst tiesības turpmākos 13 mēnešus atrasties LSF spēlētāju reitingā. Ja spēlētājam ir apmaksāta licence, bet konkrētais spēlētājs nav piedalījies nevienā no reitinga turnīriem vairāk kā 12 mēnešus, spēlētājs no reitinga tiek izņemts.


Informācija par reitinga punktu iegūšanas sistēmu


Spēlētājs reitinga punktus iegūst vai zaudē tikai piedaloties sacensībās, kurām piešķirta kāda no reitinga turnīra kategorijām (1., 2. vai 3.kategorija).
1.reitinga turnīra kategorija tiek piešķirta Latvijas čempionātam skvošā, Latvijas TOP8 supersērijai. Var tikt piešķirta arī citiem turnīriem, kuru izspēles kārtība notiek vairāku dienu garumā, dienā netiek izspēlētās vairāk par 2-3 spēlēm un katrā spēlē uzvarētājs tiek noskaidrots līdz 3 geimu uzvarai.
2.kategorija - nacionālā līmeņa turnīriem kā, piem., Latvijas GrandPrix posmi, Leone Open u.c. turnīri, kuri notiek vienā dienā un pārsvarā spēles uzvarētājs tiek noskaidrots līdz 2 geimu uzvarai.
3.kategorija - skvoša klubu organizētie vienas dienas turnīri.

Katram atsevišķam spēlētājam reitinga punkti var mainīties pēc katras no spēlēm. Cik tieši reitinga punkti tiks iegūti vai zaudēti pēc katras no spēlēm ir atkarīgs tikai un vienīgi no tā, kāda ir reitinga punktu atšķirība starp abu spēles dalībnieku reitinga punktiem pirms konkrētās spēles (!!! nav svarīgi kādās vietās pirms spēles spēlētāju reitingā ierindojās katrs no spēlētājiem). Ja turnīrā ir vairākas spēles, tad reitinga punkti pirms nākamās spēles jau ir mainījušies atkarībā no tā, kā nospēlēta iepriekšējā spēle. Reitinga punkti tiek doti tikai par uzvarētu spēli, nav svarīgi cik geimus uzvarējis spēles zaudētājs. Pie uzvarētas spēlas 3:0 vai 3:2 reitinga punkti tiek piešķirti vienādi. 
Lai vismaz aptuveni saprastu kā mainās reitinga spēlētāju punkti, zemāk ieskatam tabula.
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...